Reference

Přehled některých realizovaných zakázek v období 2006-2014

RD České Budějovice

KNX inteligentní řízení jednopodlažního rodinného domu s oddělenou garáží a altánem. V domě je KNX technologií ovládáno osvětlení domu, řízení stmívání světel a světelných scén. Investor ovládá svítidla programovatelnými tlačítky UNICA TOP firmy Schneider Electric a také dotykovým displejem Schneider Electric, kde jsou svítidla rozdělena podle jednotlivých pokojů. Venkovní rolety jsou také ovládány programovatelnými tlačítky s ovládáním nahoru/dolu. K roletám je přiřazen režim a ty pracují kromě jiného automaticky dle počasí. Teplo je řízeno KNX, investor pouze přidává/ubírá teplotu.  Dům je dimenzovaný na integraci dalších technologií, které investor chce postupně přidávat v dalších letech.
bru
 

Bytové domy Praha

KNX řízení bytů ve třech bytových domech. Byty jsou vybaveny komponenty na řízení světel, ovládání topení a klimatizace tlačítky a na tabletech/chytrých telefonech. Ovládání střešních oken v závislosti na počasí. Ovládání žaluzií.

 

RD Prachatice

Inteligentní řízení vícepodlažního RD. Standardem je ovládání osvětlení v domě i na zahradě, vytápění domu, ventilace a indikace pošty ve schránce. U krytého bazénu je umístěn LED panel, kde se zobrazuje teplota vody, vzduchu, hodiny a stav bazénové technologie.  V domě IBSOLUTION realizoval kompletní ozvučení domu, ovládání ozvučení je z dotekového displeje.  V displeji lze ovládat veškerou audiovizuální techniku, svítidla, regulace teploty v domě, ovládání garážových vrat, branky a brány. U investora firma IBSOLUTION také realizovala EZS, CCTV, STA a strukturovaná kabeláž.
vym
 

RD Karlovy Vary

KNX řízení třípodlažního rodinného domu. IBSOLUTION zajišťovala veškeré práce od projektové dokumentace po samotnou realizaci. Realizace silnoproudé části ve spolupráci s místní elektro firmou. Realizace zahrnovala ovládání a stmívání světel, světelné scény v domě i na zahradě. Ovládání topení, časové řízení vytápení domu, ovládání vzduchotechniky ve wellness části. Ovládání stínící techniky s částečným automatickým řízením v závislosti na jasu.

Veškeré tyto technologie byly řízeny programovatelnými tlačítky UNICA Schneider Electric a dotykovým displejem.

 

RD České Budějovice

Vícepodlažní rodinný dům s více než 2000 m2obytné plochy je kompletně řízen KNX systémem.  V domě je větší počet dotykových displejů DIVUS , odkud je celý dům ovládán. Vizualizaci systému a všechny displeje dodávala firma IBSOLUTION. KNX řídí osvětlení domu i exteriéru. V  domě je větší množství  stmívatelných svítidel s DALI  předřadníkem. KNX inteligentní systém dále ovládá nebo monitoruje topení s vizualizací MaR,  bazénovou technologii a vizualizaci v displejích. Integrace kamerového systému a jeho vizualizace v displejích a TV, integrace EZS. Celý dům má vzdálenou správu a může být řízen PC, mobilem a IPADem.

 

RD České Budějovice

Realizace KNX systému v menším rozsahu umožňuje ovládat topení (přidat/ubrat teplotu), vypínání zásuvkových okruhů, ovládání svítidel, stmívání vybraných okruhů, LED osvětlení v koupelně, příprava na integraci meteostanice, ovládání klimatizace.  Do displeje bylo kromě výše vypsaných technologií integrováno ovládání garážových vrat. V rodinném domě IBSOLUTION realizovala kompletní EZS.

 

RD České Budějovice

Rodinný dům s více než1800 m2je řízen inteligentním ovládáním domu. Řízení zahrnuje ovládání svítidel  a žaluzií v závislosti na čase, ovládání zásuvkových okruhů, klimatizace, kamerového systému na dotykových displejích, stejně jako ovládání domácího telefonu, branky, brány, vrat. Systém je přístupný vzdáleně. Veškeré práce realizovala firma IBSOLUTION.

 

RD Praha

Čtyřpodlažní dům s několika bytovými jednotkami, celkem více než1500 m2. Každá bytová jednotka se ovládá dotykovým displejem a programovatelnými tlačítky.  Kromě standardního řešení osvětlení, rozvodu tepla a stínící techniky investor požadoval výborné zpracování audiovizuální techniky po celém domě a integraci do dotykových displejů. Realizace EZS a kamerového systému a jejich integrace do KNX systému, stejně jako domácí telefon včetně videopropojení jednotlivých pokojů. Samozřejmostí je realizace osazení rozvaděčů, realizace silnoproudé instalace, slaboproudé instalace a KNX sběrnice s adresací jednotlivých prvků.

IBSOLUTION zajistila kompletní KNX projektovou dokumentaci, dodávku silnoproudu společně s KNX na klíč, dodávku EZS a CCTV, dodávku slaboproudu.

 

RD Hluboká

Rodinný dům řízený KNX systémem. Systém koordinuje osvětlení domu, stínící techniku zahrnující markýzy, rolety a žaluzie. Koordinace spočívá v integraci astronomického modulu pro výpočet polohy slunce a navázání funkcí osvětlení, stínící techniky. Do systému je integrováno ovládání fancoilů u krytého bazénu a odvětrávání bazénu. Systém je připraven na ovládání sauny a parního boxu. IBSOLUTION dodával také EZS, strukturovanou kabeláž a CCTV. Pro všechny tyto technologie jsme dodali projektovou dokumentaci a integraci kompletně zajistili.
gri
 

RD Plzeň

KNX řízení rodinného domu. Ovládání osvětlení, převážně ledkové – včetně stmívání. Ovládání rolet s časovými plány. Integrace EZS a kamerového sytému do vizualizace. Základní ovládání topení. Řízení zavlažování zahrady, automatické popřípadě po jednotlivých zónách. Automatické dočerpávání zahradního rezervoáru.

 

RD Praha

Inteligentní řízení domu kompletně integrované firmou IBSOLUTION. Systém řídí  osvětlení v domě i na zahradě,  ovládání žaluzií, spínatelné zásuvkové okruhy, vytápění (regulace hlavic v místnostech), EZS, garážová vrata, ovládání vjezdové brány a branky, zavlažování  a dopouštění nádrže vodou z vodovodního řádu, zabezpečení fotovoltaických panelů a jejich propojení s EZS, vyhřívání vpustí. K domu je připojená meteostanice. Výše zmíněné technologie jsou ovládané i dotykovým displejem. Součástí dodávky byla projektová dokumentace inteligentního řízení domu včetně EZS a datové sítě.
zid

 

RD Praha

KNX řízení rodinného domu.  IBSOLUTION zajišťovala veškeré práce od projektové dokumentace po samotnou realizaci. Realizace zahrnovala ovládání a stmívání světel, světelné scény v domě i na zahradě. Ovládání zavlažování, časové řízení zavlažování, ovládání vyhřívání příjezdové plochy, vyhřívání okapů, ovládání otvírání střešních oken. Veškeré tyto technologie byly řízeny programovatelnými tlačítky a dotykovým displejem.
pha1

 

RD Plzeň

Kompletní KNX řízení rodinného domu 700m2. IBSolution zajišťovala veškeré práce od projektové dokumentace po samotnou realizaci. Realizace zahrnovala ovládání a stmívání světel, světelné scény v domě i na zahradě. Řízení topení v návaznosti na ostatní technologie, řízení rekuperace, integrace kotle Vaillant do systému, integrace oběhových čerpadel, nastavení režimů pro automatický chod nebo manulání ovládání. Stínící technika v návaznosti na pohyb slunce, návaznost na teplo v domě a venku. Ovládání zavlažování, časové řízení zavlažování, ovládání vyhřívání příjezdové plochy, vyhřívání okapů, ovládání čerpadel. Veškeré tyto technologie byly řízeny programovatelnými tlačítky a dotykovým displejem.

V RD jsou tlačítka design Schneider Electric.

 

RD Karlovy Vary

KNX řízení rodinného domu. Kompletní rekostrukce stavby. Řízení světel – stmívání, RGB osvětlení s výběrem barevné škály ve vizualizaci domu. Řízení stínící techniky v součinnosti s vytápěním domu. Kompletní realizace audiovizuální techniky, distribuce hudby, skryté reproduktory, vizualizace celého systému a jednoduché ovládání na tabletu či chytrém telefonu.

V RD je použit design UNICA TOP Schneider Electric.

 

Elektroinstalační práce v datacentru

Díky bezchybné spolupráci si jeden z investorů  zvolil firmu IBSOLUTION pro další svůj projekt – úpravu hlavních elektrických rozvodů a realizaci nového hlavního rozvaděče jím provozovaného datacentra. IBSOLUTION zajišťovala pro investora projektovou dokumentaci i samotnou realizaci.

 

EZS a kamerový systém ve víceúčelové budově Vrchlabí

Firma IBSOLUTION zajistila projektovou dokumentaci a realizaci kabeláže EZS, EPS a kamerového systému ve víceúčelové  budově. Každá místnost v domě má svůj kamerový systém, systém EZS a EPS.